https://lottiefiles.com/8881-wave

Problemy z aktualizacją

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Aktualizacje niekiedy powodują problemy z działaniem strony. Oto najczęstsze z nich:


W panelu administracyjnym cały czas wyświetla się komunikat o nieudanej aktualizacji („Briefly Unavailable for Scheduled Maintenance”).

Najprawdopodobnie,j w wyniku przerwanej lub niedokończonej aktualizacji, na serwerze pozostał plik .maintenance tworzący się tymczasowo podczas procesu automatycznej instalacji. Zaloguj się na serwer FTP i skasuj plik .maintenance, znajdujący się w katalogu głównym WordPressa. Jeżeli nie widzisz tego pliku, włącz w swoim kliencie FTP opcję wyświetlania plików tymczasowych.

Strona nie działa prawidłowo? Sprawdź wtyczki!

Powodem wielu błędów po aktualizacji są wtyczki, które przestały być kompatybilne z najnowszą wersją WordPressa. Aby sprawdzić, która wtyczka powoduje problem, wyłącz je wszystkie, a następnie włączaj po kolei każdą z nich i sprawdzaj działanie strony.

Jeżeli na Twojej stronie wystąpiły inne problemy z aktualizacjami, koniecznie daj znać w komentarzu i napisz jak sobie z nimi poradziłeś!

wordpress-problemy-z-aktualizacja

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!