https://lottiefiles.com/8881-wave

Przyciski Social Media

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

* Ten wpis jest częścią tematu Funkcje motywów

Wiele motywów umożliwia automatyczną integrację strony z portalami społecznościowymi na dwa sposoby – dodanie przycisków „Podziel się” oraz połączenie strony z profilami na portalach społecznościowych za pomocą linków.

W pierwszym przypadku (przyciski „Podziel się”) wystarczy jedynie zaznaczyć które opcje dzielenia się treścią chcemy udostępnić na naszej stronie (w postach i na stronach). Do wyboru jest zazwyczaj Facebook, Twitter, Google+ oraz powiadomienie przez email, a czasami również inne takie jak Reddit, LinkedIn, Tumblr, Pinterest, Instagram itp. W zależności od motywu przyciski te stają się widoczne na dole lub na górze każdego wpisu.

Przyciski Podziel Się

Druga metoda polega na wpisaniu adresów url profili strony/organizacji/firmy w różnych serwisach społecznościowych, dzięki którym użytkownicy będą mogli bez problemu trafić na nie z poziomu strony internetowej. Poza standardowymi portalami (wymienionymi powyżej) w ustawieniach można wpisać jeszcze kilka innych adresów – np. kanału RSS, newslettera oraz kanału YouTube i Vimeo.

Linki do portali społecznościowych (w formie ikon) pojawiają się najczęściej w obszarze nagłówka (na samej górze) lub stopki strony (na samym dole).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!