https://lottiefiles.com/8881-wave

Wtyczki

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Wtyczka to dodatkowy moduł do podstawowej wersji WordPressa, który rozszerza jego możliwości o dodatkowe funkcje. Odpowiednio dobierając wtyczki na swojej stronie, można tworzyć serwisy o bardzo różnorodnych funkcjonalnościach.

WordPress w podstawowej wersji posiada wiele przydatnych funkcji, jednak nie dla wszystkich zastosowań okazują się one zadowalające. Na szczęście 99% problemów rozwiązują wtyczki, których w samym oficjalnym katalogu wordpress.org jest obecnie ponad 37 000 (a liczba ta sukcesywnie się zwiększa), a w innych źródłach (choć z tych należy korzystać ostrożnie) – co najmniej dwa razy więcej.

Wordpress Wtyczki

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 26 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!