Przejdź do treści
Strona główna » Darmowy motyw Monstroid 2 Lite od Template Monster

Darmowy motyw Monstroid 2 Lite od Template Monster

  Ponad 2 lata temu na naszej stronie pojawił się wpis o darmowych motywach od TemplateMonster. Od tamtej pory serwis przeszedł wielkie zmiany. Po pierwsze, od sierpnia 2017 r. Szablonowy Potwór pracuje na zasadzie marketplace, dzięki czemu na jego stronie można znaleźć produkty od różnych dostawców. Po drugie, zmieniły się podejścia do tworzenia motywów. Ocenić je możecie na podstawie poniższej templatki, która jest darmową wersją Monstroid 2 – flagowego produktu od TemplateMonster. Zapraszamy więc do bliższego zapoznania się z tą tempaltką.

  Monstroid 2 Lite

  Monstroid 2 Lite to darmowy motyw przeznaczony dla małych firm oraz dla osób prowadzących bloga. Jet to bardzo proste i intuicyjne rozwiązanie, które pomoże w miarę szybko zbudować stronę www.  Konfiguracja templatki znajduję się w personalizacji i na pierwszy rzut oka widać, że daje wiele możliwości ustawień. Panel jest naprawdę intuicyjny i nawet osoba początkująca szybko sobie z nim poradzi. Tu warto wydzielić:

  • Możliwość szybkiej zmiany logo i opisu witryny;
  • Pełne zarządzenie kolorami tekstu, ikon i podświetleń;
  • Możliwość zmiany fontów;
  • Na stronie kontaktowej można dodać Google Maps

  Motyw dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych: jest całkiem responsywny i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi. Templatka rozpowszechnia się na licencji GPL, co pozwala używać jej realizacji projektów komercyjnych.

  Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

  WordPress CMS:              4.9.x

  Kompatybilny z WordPress:        4.2.x-4.9.x

  Cherry Framework wersja:          5.0

  Animacja:            HTML plus JS

  Dodatkowe funkcje: Calendar, Commenting System, Crossbrowser Compatibility, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Sample content, Social Options, MailChimp Ready Template, Background Options, Media library, Live Customizer, Performance Optimization, Sidebar Manager

  Język: Angielski

  Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/59560.html

  Pobranie – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-59560.html