https://lottiefiles.com/8881-wave

Darmowy motyw Monstroid 2 Lite od Template Monster

Zapisz się na szkolenie indywidualne

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych online z WordPressa i SEO.

Ponad 2 lata temu na naszej stronie pojawił się wpis o darmowych motywach od TemplateMonster. Od tamtej pory serwis przeszedł wielkie zmiany. Po pierwsze, od sierpnia 2017 r. Szablonowy Potwór pracuje na zasadzie marketplace, dzięki czemu na jego stronie można znaleźć produkty od różnych dostawców. Po drugie, zmieniły się podejścia do tworzenia motywów. Ocenić je możecie na podstawie poniższej templatki, która jest darmową wersją Monstroid 2 – flagowego produktu od TemplateMonster. Zapraszamy więc do bliższego zapoznania się z tą tempaltką.

Monstroid 2 Lite

Monstroid 2 Lite to darmowy motyw przeznaczony dla małych firm oraz dla osób prowadzących bloga. Jet to bardzo proste i intuicyjne rozwiązanie, które pomoże w miarę szybko zbudować stronę www.  Konfiguracja templatki znajduję się w personalizacji i na pierwszy rzut oka widać, że daje wiele możliwości ustawień. Panel jest naprawdę intuicyjny i nawet osoba początkująca szybko sobie z nim poradzi. Tu warto wydzielić:

  • Możliwość szybkiej zmiany logo i opisu witryny;
  • Pełne zarządzenie kolorami tekstu, ikon i podświetleń;
  • Możliwość zmiany fontów;
  • Na stronie kontaktowej można dodać Google Maps

Motyw dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych: jest całkiem responsywny i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi. Templatka rozpowszechnia się na licencji GPL, co pozwala używać jej realizacji projektów komercyjnych.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS:              4.9.x

Kompatybilny z WordPress:        4.2.x-4.9.x

Cherry Framework wersja:          5.0

Animacja:            HTML plus JS

Dodatkowe funkcje: Calendar, Commenting System, Crossbrowser Compatibility, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Sample content, Social Options, MailChimp Ready Template, Background Options, Media library, Live Customizer, Performance Optimization, Sidebar Manager

Język: Angielski

Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/59560.html

Pobranie – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-59560.html

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszej firmy, skontaktuj się z nami:

Książka

Zachecamy do zapoznania się z naszą książką „WordPress 5 dla początkujących”, która ukazała się 2.07.2019 roku nakładem wydawnictwa Helion.

(*) Miło nam poinformowac, że w przygotowaniu jest nasza kolejna książka „SEO i pozycjonowanie dla początkujących”. Planowana data wydania: IV kwartał 2021 roku.

Opinie Klientów
Oceny Klientów
5
Oceniono 5 na 5 gwiazdek
Ocena 5 na 5 gwiazdek (na podstawie 27 opinii)
Zapisz się na szkolenie

Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe podczas naszych szkoleń (zamkniętych, otwartych lub indywidualnych). Płacisz kwotę niższą od zlecenia stworzenia strony zewnętrznej firmie – zyskujesz zarówno atrakcyjną, funkcjonalną oraz (co najważniejsze) działającą stronę internetową jak i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!